Jbl CSS-15C-VA 5 Tavan Hoparlör
Anons & Yayın Sistemleri Jbl CSS-15C-VA 5 Tavan Hoparlör Tem Teknoloji 12
  • Distribütör Garantili
  • Orijinal Ürün
  • Nakit Havalede Extra %4 İndirim
  • Saat 16:00'ya kadar Aynı Gün Kargo
Özellik
Bileşen: 127 mm (5 inç) fullrang çift koni hoparlör
EN 54-24 sertifikalı ve BS5839-8 standardına uygundur.
100V dağıtılmış hoparlör hatlarında kullanılmak üzere 6W, 3W ve 1,5W çoklu musluk transformatörü.
Kolay kör montajlı metal yangın kubbesi; klipsli burulma montajlı hoparlör.
Özellikler
Frekans Aralığı (-10dB) 180 Hz – 20 kHz
Güç Kapasitesi 6 Watt (6W dokunuşla)
Nominal Pembe Gürültü Gücü 6 Watt (6W dokunuşla)
Nominal Pembe Gürültü Gerilimi 100V dağıtılmış hoparlör hattı gerilimi
Nominal Duyarlılık 92 dB (6W dokunma, 300 Hz – 15 kHz)
EN54 Duyarlılık (@4 m) 80 dB (EN54-24 spektrumu ve ölçüm koşulları başına 4m, 6W muslukta)
Kapsama Açısı 120° konik (2 kHz)
Kapsama Açıları (Frekansa Göre) Konik (Dikey ve Yatay) 4000 Hz: 100° 2000 Hz: 120° 1000 Hz: 180° 500 Hz: 180°
Maksimum SPL (1m) 100 dB @ 1m (3,3 ft) ortalama SPL (6W dokunma @ 100V)
EN54 Max SPL (@4m) 88 dB (EN54-24 spektrumu ve ölçüm koşulları başına 4m, 6W muslukta)
Nominal Empedans 6W @ 100V musluk: 1667 Ω3W @ 100V musluk: 3333 Ω1.5W @ 100V musluk: 6667 Ω
Transformatör Muslukları 6W, 3W, 100V’da 1.5W. Birlikte verilen hızlı konektörü transformatördeki uygun sekmeye kaydırarak seçilir.
Bağlantı Giriş +, Giriş -, Toprak Zemin (metal hoparlör şaşkınlıklarına bağlı). Pirinç uçlu seramik blok (3,2 mm / 0,12 in. açıklık) 2,5 m² / 12 AWC tel barındırır.
Ortam Sıcaklığı Aralığı -10°C ila +55°C
Malzeme Metal ateş kubbesi, metal hoparlör şaşkını, metal ızgara.
Boyutlar 162 mm (6,4 in) yangın kubbesi çapı (kelepçelerin dışında);183 mm (7,2 in) hoparlör şaşkınlık çapı;tavan yüzeyinin dibinden ateş kubbesinin arkasına kadar 116 mm (4,6 in) derinlik;129 mm (5,1 in) toplam derinlik.
Tavan Kesme Boyutu 165 mm (6,5 in) çaplı delik ±2 mm (0,1 in).
Tavan Kalınlığı Aralığı 0,5 mm (0,02 mm) ila 23 mm (0,9 in) tavan kalınlığı
Net Ağırlık Hoparlör başına 1,5 Kg (3,3 lb)
Sevkiyat Ağırlığı Hoparlör başına 1,9 Kg (4,2 lb)
Güç Derecelendirmesi Bkz. transformatör muslukları
Duyarlılık 92 dB (300 Hz – 15 kHz)
Maksimum SPL (1m) 100 dB (6W dokunma @ 100V) EN54: 88 dB (4m’de, 6W dokunma, 100V)